بیوگرافی جان ماریسون

ساخت وبلاگ

امکانات وب
جاوا اسكریپت
چکیده : جانی رندال هنینگان که در عرصه کشتی حرفه ای وی رو با نام هایی از قبیل جانی نایترو و نام فعلی او یعنی... با عنوان : بیوگرافی جان ماریسون بخوانید :


جانی رندال هنینگان که در عرصه کشتی حرفه ای وی رو با نام هایی از قبیل جانی نایترو و نام فعلی او یعنی جان موریســون می شناسیم در تاریخ سوم اکتبر سال 1979 در لوس انجلس کالیفرنیا چشم به جهان گشود . جان در کودکی و نوجوانی به تمرینات ژیمناستیک پرداخت و بعد ها به صورت حرفه ای تمرینات پارکورا را ادامه داد . جان در 20 سالگی تصمیم گرفت تا وارد دنیای رستلینگ بشود و و تمرین کردن را در مدارس و باشگاه های آماتور رستلینگ شروع کرد . به دلیل مهارت او در ژیمناستیک و پارکورا جان خیلی سرع توانست به هدفش برسد و توانست توجه بسیاری از مربیان و هم قطارانش را به خودش و حرکات منحصر به فردش جمع کند .


در تاریخ یکم مارس سال 2004 جان به طور رسمی با کمپانی دبلــیو دبلــیو ای قرارداد بست و در برند راء کارش را با نام جانی بلیز آغاز کرد . هفته بعد از این اتفاق نامش را به جانی اسپید تغییر داد و در نهایت بعد از یک ماه نام جانی نایترو را برای خودش برگزید . در تاریخ هفتم جوئن سال 2004 جان برای اولین بار به طور رسمی وارد رینگ شد که در مقابل یوجین شکست خورد . مدتی بعد در اوایل سال 2005 جان موریســون و ملینا روبط صمیمی رو با یکدیگر ایجاد کردند و با اضافه شدن جویی مرکوری تیمی بسیار قوی و با استعداد با نام ام ان ام که مخفف اسم هر سه عضو این تیم بود را تشکیل دادند .


مرکوری و نایترو بعد از تلاش های کافی موفق شدند تا برای کمربند های تگ تیم باتیستا و ری میستریو نامیر وان کانتندر بشوند و در آن مسابقه نیز موفق به پیورزی شدند تا اولین عنوان جدی در کریرشان را بدست بیاورند . پس از مدتی عنواینشان را به هاردکور هالی و چارلی هاس واگذار کردند اما مدتی بعد در گریت آمریکن بش در یک فیتیل فور وی تگ تیم مچ توانستند عناوین ورلد تگ تیم چمپین که در اختیار پوئل بورچیل و ویلیام ریگل بود رو ازان خودشان کنند . پس از موفقیت های بسیار در آرماگدون همان سال با باتیستا و ری میســتریو رو به رو شدند ولی این بار کمربند هایشان را واگذار کردند .


در سی دسامبر همان سال ام ان ام دوباره توانست دبلیو دبلیو ای تگ تیم چمپین بشود تا برای سومین بار این عنوان را کسب کند . بعد از این رویداد درگیری اصلی دبلیو دبلیو ای تگ تیم چمپین با برایان کندریک و پاول لاندن بود که بعد از چند دفاع موفق از عنوان ها در نهایت در جادجمنت دی مغلوب این دو شدند و عناوینشان را از دست دادند . بعد از این مسابقه ملینا که بسیار عصبای بود با مرکوری حمله کرد و این تیم متلاشی شد . مرکوری بعد از موفقیت هایی که با این تیم بدست آورده بود از کمپانی بیرون رفت .


هفته بعد این رویداد مراسم درفت لاتری باید برگذار می شد که در آن نایترو و ملینا به راء درفت شدند . با این درفت خیلی ها به این مساله پی بردند که نایترو و ملینا آینده کمپانی دبلیو دبلیو ای هستند . در اولین حضورش در راء نایترو قدم بزرگی برداشت و جان سینا رو برای کمربند دبلــیو دبلیو ای چلنج کرد که به آسانی شکست خورد . بعد از پس از کمی تلا توانست در ونجنس همان سال با شکست شلتون بنجامین موفق شد تا برنده کمربند اینترکانتیناتول چمپین بشود .


بعد از مدتی نایترو به ای سی دبلیو درفت شد و موفق شد تا برنده کمربند ای سی دبلیو ورلد چمپین بشود . در این هنگام جدی ترین حریف او سی ام پانک بود که در نهایت کمربند را هم به او واگذار کرد . جان در ای سی دبلیو رسما اعلام کرد که نام او دیگر جانی نایترو نیست و او از این به بعد نامش جان موریســون می باشد . جان با تغییر گیمیکش از یک شخصیت ساده به یک شخصیت راک استار بسیار معروف تر شد و توجه ها به او بسیار زیاد شد . بعد از این رویداد میز و موریسون با هم تیم شدند و در سروایور سریس 2007 موفق شدند تا برای اولین بار برنده کمربند دبلیو دبلیو ای تگ تیم چمپین باهم بشوند .


جان موریسون و د میز در مدتی که با هم تیم بودند یکی از موفق ترین تیم های کمپانی دبلیو دبلیو ای رو تشکیل داده بودند و یک برنامه ی بسیار پر مخاطب و جذاب با نام درت شیت بر پا کردند که طرفداران بی شماری داشت . این تیم در گریت آمریکن بش 2008 در یک فیتل فور وی تگ تیم مچ کمربند هایشان را به اج هدز که متشکل از کرت هاوکینز و زک رایدر بود واگذار کردند . در طی این سال و سال 2009 میز و موریسون دو بار عناوین تگ تیم رو کسب کردند و از دست دادند . در درفت لاتری 2009 میز با اشتباه موریسون به راء درفت شد و همین مساله باعث وجود اختلاف بین این دو شد و این تیم بی نظیر هم از هم پاشیده شد .


جان موریسون پس از مدتی به اسمکداون درفت شد و در اولین مسابقه اش در این شو آر تروت رو از پیش رو برداشت . مدتی بعد به دلیل مشکلاتی که میستریو با کمپانی داشت جان موریسون موفق شد تا با شکست ری برنده کمربند اینترکانتیناتول بشود . وی در نهایت کمربندش را در پی پی وی تی ال سی به درو مک اینتایر واگذار کرد . جان با آر تروت تیم شد و تیم شو میز رو برای کمربند های یونیفاید تگ تیم چمپینز در رستلمنیا 26 چلنج کرد اما ناکام بود . بعد از این اتفاق جان به راء درفت شد و در حال حاضر استوری لاین جدی ای ندارد . باید دید این استار شایسته در آینده چه موفقیت هایی کسب می کند


...
نویسنده : محمد شاهرضایی بازدید : 226 تاريخ : سه شنبه 5 دی 1391 ساعت: 21:26